Den otevřených dveří v MŠ

Dne 10.12.2020 by se měl uskutečnit den otevřených dveří na naší škole, na který se všichni již moc těšíme.
 
Jelikož se však nacházíme v nelehké době, kdy nechceme vystavit naše děti či pedagogy případnému riziku, zároveň ani současná situace neumožňuje vstup cizích osob do budovy školy a my Vám naši školu chceme přeci jen ukázat, vymysleli jsme pro Vás náhradní řešení.
 
 
Proto pozor – Z M Ě N A ! ! !
 
Ve čtvrtek dne 10.12.2020 od 9:00 – 9:45 proběhne den otevřených netradiční formou. V tuto hodinu se připojíme na facebookové stránky (https://www.facebook.com/ZSMSClovicek), na kterých pro Vás budeme vysílat živě ze školy. Takto společně „virtuálně“ projdeme prostory školy, ukážeme Vám naše pedagogy a hlavně to, jakým způsobem se u nás učí. Navštívíme spolu obě třídy mateřské školy.
 
Během tohoto živého vysílání a i po něm (cca do 11:30) Vám budeme plně k dispozici. Dotazy můžete zasílat pod video, messenger či napsat e-mail nebo zavolat.
 
Kdo živé vysílání nestihne, nemusí být smutný, video si budete moci pustit zpětně.
 
 
Abychom Vás o osobní prohlídku školy neochudili, máme v plánu, pokud to situace dovolí, uspořádat na začátku března ještě jeden den otevřených dveří, o kterých Vás budeme ještě informovat.
 
 
Věřím však, že i v pondělí nás budete sledovat ve velkém počtu.