Spolupráce a partneři

Partneři

Děkujeme rodičům za materiální podporu – vánoční dárky, WC papíry, kapesníčky, papíry, knížky pro děti…

Naši spolupracovníci

Ing. Kateřina Baďurová (Janků)

Školní metodik atletiky a sportu
- vicemistryně světa v atletice.

Oborová zdravotní pojišťovna

Jsme partnerem Oborové zdravotní pojišťovny
a spolupracujeme s ní na projektech podporující prevenci a zdravý životní styl.

Bc. Michaela Hypšová

Školní fyzioterapeutka Bc. Michaela Hypšová - RehaPlus provádí preventivní vyšetření, které slouží především u dětí k odhalení a následnému odstranění obtíží v oblasti nohou a celkového postavení zad.

Logopedie

Nad správnou výslovností našich dětí dohlíží logopedka Mgr. Hana Jirsová

Fotograf

Významné akce naší školy pro nás zaznamenává fotografka Petra Žebráková.

Človíčkovy noviny

O aktuálním dění ve škole informují prostřednictvím občasníku Človíčkovy noviny Ing.Radka Vojtová, Ing.Linda Břeská.

Zdravé a vyvážené svačiny

Na přípravě zdravých a vyvážených svačin pro vaše děti spolupracujeme se Státním zdravotním ústavem.

Naši dodavatelé

• jsme zapojeni do projektu ovoce do škol
  • společnost Laktea, o.p.s dodává do školky pro děti mléčné svačiny v rámci projektu Školní mléko
  • vždy čerstvě praženou, kvalitní kávu do naší kavárničky dodává pražírna Primocoffee s.r.o. ze Strančic