Letní provoz

Letní provoz školky

(Otevřeno bude alespoň při 10 platících dětech, v případě neotevření termínu budete první týden v červnu kontaktováni)

7.7.  – 10.7. Indiánské léto – Debora Truhlářová

Poznej indiánské zvyky a tradice! Vyrobíš si indiánskou čelenku, šperky a možná i tradiční tomahawk. Seznámíš se s indiánskou hudbou či s indiánskými pohádkami a dojde i na luštění tajemné indiánské křížovky. Neváhej a staň se malým indiánem!

13.7. – 17.7.  Námořníci –  Sabina Hošková

Probrouzdáme tisíce moří, řek a potůčků, zaženeme mořské příšery a třeba objevíme nějakou novou pevninu. Nezapomeňte přijít první den v námořnickém kostýmu! Tak na palubě AHOJ!

20.7. – 24.7. Honba za pokladem – Anna Veihandová

Ve schránce nám přistála záhadná mapa, která by mohla vést k bájnému hostivařskému pokladu. Vydáme se po stopách různých indícií a probádáme okolí hostivařské přehrady. Těšíme se na naši statečnou výpravu na cestě za pokladem!

27.7. – 31.7. Atletické soustředění – Pevnost Boyard – pořádá oddíl

3.8.- 7.8.  Atletické soustředění – Letní Olympijské hry – pořádá oddíl

10.8 – 14.8.  Staň se Masterchefem – Gabriela Tučková – kapacita naplněna

Ocitneš se v soutěži MasterChef Človíček. Pronikneš do tajů kuchyně. Vyrobíš si vlastní tričko se znakem MasterChef. Po týdnu vaření třeba získáš i certifikát kuchaře.

17.8. – 21.8. Divoký západ – Tereza Dolejšková

Společně se přeneseme do malého městečka jménem Človíčkov na Divokém západě, do dob osadníků a kovbojů v čele s šerifem. Vyzkoušíme si, jak se rýžovalo zlato, točilo lasem nebo střílelo z koltu. Na konci našeho dobrodružství se vydáme po stopách indiánů a možná společně najdeme i nějaký poklad. Kovbojské kostýmy jsou vítány! 🙂

Na případné dotazy odpoví zástupkyně ředitelky Gabriela Tučková

gabriela.tuckova@sportovniskoly.cz

Přihlášku na léto vyplňujte zde.

Přihlášku na soustředění najdete na stránkách Atletiky Človíček.

Cena včetně stravy, programu, výletů (7.7. – 21.8.):

(celodenní pitný režim+ 5x denně zdravá strava-ovocný a zeleninový bufet + obědy)

Počet týdnů Dopolední docházka Celodenní docházka
1 1900 2500
2 3700 4900
3 5400 7200
4 7000 9400
5 8500 11500

Ceník sa vztahuje pouze na týdny, ve kterých neprobíhá atletické soustředění. V pripadě volby prvního (kratšího) týdne se celková cena ponižuje o 380 Kč v případě dopolední docházky nebo o 500 Kč v případe celodenní docházky.

Platby za školku do 22.5.2020 na účet Sportovní ZŠ a MŠ Človíček: 2200150563/2010.
Upozornění: Po zaplacení platby, z důvodů zvýšených nákladů provozu o prázdninách, platby nevracíme. ( pro daný týden je možné si za sebe sehnat náhradníka )