Letní provoz

Letní provoz školky

(Otevřeno bude alespoň při 10 platících dětech, v případě neotevření termínu budete první týden v červnu kontaktováni)

11.7 – 15.7.  Atletické soustředění – ( Ewelina Tutak Dziegielewská) – pořádá škola Človíček

Atletika pod vedením  zkušené sportovkyně Eweliny Tutak  Dziegielewské

Děti se budou učit jednotlivé atletické disciplíny, jako je skok daleký a vysoký, hod kriketovým míčkem, štafetu, ale i další průpravná cvičení. O Vaše dítko bude postaráno jak po stránce sportovní a výchovné, tak i po stránce výživy. Zajistíme obědy, svačinu i pitný režim.

18.7 – 22.7.  Pohádkový svět ( Kateřina Pokorná)

Kouzelnými vrátky, pospěš s námi do pohádky.  Budeme hrát divadlo, vyrábět, sportovat. Půjdeme na celodenní výlet do Krtkova světa a budeme pátrat po pokladu, který snad na konci týdne najdeme.

25.7. – 29.7. Podmořský svět ( Barbora Žaludová)

Podíváme se s dětmi pod hladinu sladkých i slaných vod. Dozvíme se něco o vodním království a jejich obyvatelích. Seznámíme se s různými druhy podmořských živočichů a užijeme si spoustu vodní zábavy.

1.8. – 5.8.  – Safari ( Eliška Bláhová)

V týdnu pro děti bude připraven pestrý program plný zábavy. Budeme si povídat o zvířátkách, která žijí na safari. Na děti budou čekat i vzdělávací aktivity v přírodě, společně také budeme vyrábět zvířátka a hrát nejrůznější hry.

8.8. – 12.8.   Krakonoš ( Renata Žvejkalová)

S dětmi se seznámíme s Krakonošem, povíme si o tom, kdo to byl a kde se vzal. Zároveň si vytvoříme svého Krakonoše z přírodnin. Seznámíme se také s Krkonošskými
pohádkami, kde vystupuje, spolu se sojkou nám bude průvodcem po celý týden.

15.8. – 19.8.  Atletické soustředění(Markéta Pecinová)  – pořádá škola Človíček

Atletika pod vedením  zkušené sportovkyně  Markéty Pecinové

Na případné dotazy odpoví ředitelka Mgr. Petra Rybáčková

petra.rybackova@sportovniskoly.cz

Přihlášku na léto vyplňujte zde.

Cena včetně stravy, programu, výletů ( 18.7. – 12.8. ) :

(celodenní pitný režim + 5x denně zdravá strava-ovocný a zeleninový bufet + obědy)

Počet týdnů Dopolední docházka Celodenní docházka

Ceník sa vztahuje pouze na týdny, ve kterých neprobíhá atletické soustředění.

Cena atletického soustředění je za jeden týden 3700 Kč bez přespání a 4000  Kč s přespáváním.

Platby do 22.5.2022 na účet Sportovní ZŠ a MŠ Človíček: 2200150563/2010.
Upozornění: Po zaplacení platby, z důvodů zvýšených nákladů provozu o prázdninách, platby nevracíme. ( pro daný týden je možné si za sebe sehnat náhradníka )