Letní provoz

Letní provoz školky

(Otevřeno bude alespoň při 10 platících dětech, v případě neotevření termínu budete první týden v červnu kontaktováni)

12.7 – 16.7.  Cestuj s námi do různých zemí  ( Gabriela Tučková)

Budeme cestovat po sousedních státech, dozvíme se spoustu informací a připravíme si také nějaké typické jídlo jedné země.

19.7. – 23.7. Škola čar a kouzel ( Debora Rob)

Jste připraveni odhalit svět magických tvorů a rozmanitých kouzel? Jste odhodláni zažít skvělou zábavu, něco zajímavého se naučit a u toho všeho prožít velké dobrodružství? Je-li vaše odpověď ano, Človíčkova škola čar a kouzel v Hostivaři je ideálním místem pro vás.

26.7. – 30.7.  Atletické soustředění – Olympijské hry ( Radka Hambergerová ) – pořádá škola Človíček

Atletika pod vedením Radky Hambergerové ( mistryně ČR AK Škoda Plzeň)
Řekneme si vše o sportech, které se vyskytují na olympijských hrách.
Uděláme si vlastní trojboj, kde si zaměříme skok do dálky, sprint, hod míčkem. Každý dostane diplom s výsledky.
Řekneme si o tradicích olympijskych her.
Dozvíme se o historii, kde vznikly a jaké první sporty se zde uskutečnily.
A za odměnu si vyrazíme jeden den na celodenní výlet.

2.8. – 6.8.  Atletické soustředění – Safari ( Radka Hambergerová) pořádá škola Človíček

Atletika pod vedením Radky Hambergerové ( mistryně ČR AK Škoda Plzeň)

Prožijte s námi soustředění, kde si vyzkoušíme nejrůznější sporty.
Např. zvířátkovou jógu.
 Jaká všechna zvířátka se v Safari vyskytují, čím se živí? Vyrobíme si vlastní zvířátka z věci, co najdeme v lesoparku.
A za odměnu vyrazíme jeden den na celodenní výlet.

9.8. – 13.8.  Malý táborník ( Anna Veihandová)

Během tohoto týdne se s dětmi budeme snažit trávit co nejvíce času v přírodě. Budeme poznávat klasické tábornicke dovednosti. Ukážeme si jednoduché šifry, budeme luštit hádanky, pozorovat přírodu, stavět bunkry a domečky pro skřítky v lese. Budeme hrát šipkovanou, věnovat se sportu a hrát různé hry.

16.8. – 20.8. Egypt ( Radka Hambergerová)

Budeme si povídat o pyramidách. Dozvíme se vše o starověkém Egyptě.
Vyrobíme si vlastní pyramidu. Povíme si vše o kultuře, tradicích a o všem co je spojené s Egyptem.

Na případné dotazy odpoví ředitelka Mgr. Petra Rybáčková

petra.rybackova@sportovniskoly.cz

Přihlášku na léto vyplňujte zde.

Cena včetně stravy, programu, výletů (12.7. – 23.7. a 9.8. – 20.8.):

(celodenní pitný režim+ 5x denně zdravá strava-ovocný a zeleninový bufet + obědy)

Počet týdnů Dopolední docházka Celodenní docházka
1 1900 2500

Ceník sa vztahuje pouze na týdny, ve kterých neprobíhá atletické soustředění.

Cena atletického soustředění je za jeden týden 3700 Kč bez přespání a 4000  Kč s přespáváním.

Platby do 22.5.2020 na účet Sportovní ZŠ a MŠ Človíček: 2200150563/2010.
Upozornění: Po zaplacení platby, z důvodů zvýšených nákladů provozu o prázdninách, platby nevracíme. ( pro daný týden je možné si za sebe sehnat náhradníka )